Onze klanten beoordelen ons autobedrijf
Autocentrum Douwe de Beer
gemiddeld met een
9
uit
10. 2788
klanten hebben al een autobedrijf review achtergelaten. Daarvan beveelt 98.6% ons bedrijf aan.
Ik ken kees Kaat al jaren als goede vriend maar ook als zeer goede monteur. Hij belt als er wat met de auto is. Weet prijzen en evt alternatieven als er echt iets vervangen moet worden. Nou dit is een behoorlijke veer op de hoed maar het is wel zo. Vriendelijke groet Bart en Rineke + kids Bouwers.
Fijne gastvrouw en medewerker. Met Douwe zelf geen euro korting kunnen afspreken helaas. Ook verder geen extra\'s of andere mevallers. Zelfs geen volle tank bij \'aflevering\' (= zelf ophalen, itt wat het woord suggereert). Om zuiver zakelijke redenen voor hen gekozen. Volgende keer : dat hangt dus ervanaf of er echt een voordeel is. Het is eigenlijk een importbedrijf trouwens. Goed om je dat te realiseren. Ook nog: fout in advertentie inzake vermogen vd auto. Tevens foutieve voorlichting inzake bijtelling. Tip: doe vooral zelf goed je huiswerk!
Auto import wordt de laatste jaren steeds populairder. Handelaren importeerden hun voorraad vaak al uit het buitenland, maar tegenwoordig importeren mensen zowel particulier als zakelijk ook vaak hun volgende occasion.
Benieuwd of een auto importeren ook voor u interessant kan zijn? In dit blog [...]
Bij Autocentrum Douwe de Beer merken we dat de interesse in elektrisch rijden toeneemt. Maar wat zijn eigenlijk de voordelen van elektrisch rijden? En wat kost het nu echt? In deze blog geven we antwoord op deze vragen. Wist u bijvoorbeeld dat er in Nederland al meer dan 300.000 volledig [...]
Een hybride auto kent verschillende voordelen. Hybride auto's verbruiken minder brandstof, waardoor u zuiniger rijdt, en de wegenbelasting en bijtelling is lager. Daarnaast staan de oplaadpalen vaak op zeer toegankelijke plekken.
Niet gek dus, dat steeds meer mensen kiezen voor het kopen of [...]